PROGRAM REWOLUCJA ODŻYWIANIA


 
najbliższy webinar

Zapisz sobie datę czwartego webinaru (spotkania online) - 23 marca 2020, godz. 21:00.

Tu będzie czekała na Ciebie informacja o najbliższym webinarze.
Będzie Ci przypomniała, ile czasu pozostało.

-867dni -2godziny -5minuty -9sekundy


grupa wsparcia i biblioteka

Koniecznie dołącz do grupy na Facebooku, aby wspólnie się wspierać oraz w wolnej chwili przeczytaj artykuły z biblioteki akademii.

grupa aktywna podczas trwania akademii

hasło: akademiazdrowia

I miesiąc
PRZYGOTOWANIE I PORZĄDNA ROZGRZEWKA Z EFEKTAMI

Cel miesiąca: Otrzymasz dużo wiedzy na temat cukru, która zmotywuje Cię do działania. Przygotujemy Ciebie, Twoją kuchnię i organizm do detoksu oraz stworzymy indywidualny plan działania. Poznasz także tajniki skutecznego wdrażania nawyków.

Efekt po miesiącu: Lepsze samopoczucie, więcej energii i bardzo pozytywne nastawnie do dalszej walki. Odczujesz znacznie mniejsze łaknienie na słodycze. Będziesz miała więcej energii. Spadną też pierwsze kilogramy.

Ważne dodatki: Zestaw przepisów na tłuszczowe śniadania i na koniec dostęp do testu wiedzy.

II miesiąc
dostępny od 27 lutego 2020

 

DETOKS - ODRZUCAMY CUKIER CAŁKOWICIE, BEZ WYJĄTKÓW!

Cel miesiąca: Najtrudniejszy miesiąc eliminacji cukru, ale będziesz bardzo dobrze przygotowana i tego nie odczujesz. Pokonamy wątpliwości i zrobimy plan na pokusy. Będziesz także naszykowana na uwagi innych, bo takie się na pewno pojawią.

Efekt po miesiącu: Znacząco poprawi Ci się cera i skóra całego ciała, będziesz wulkanem energii. Tkanka tłuszczowa z oponki i boczków zacznie znikać. Będziesz też znacznie spokojniejsza i lepiej skoncentrowana.

Ważne dodatki: Otrzymasz przepisy na obiady i kolacje oraz dostęp do następnego testu wiedzy.

III miesiąc
dostępny od 27 marca 2020

 

USUWAMY WĘGLOWODANY PRZETWORZONE I STABILIZACJA

Cel miesiąca: W ostatnim kroku zamienimy węglowodany przetworzone na zdrowe zamienniki i to od razu poważnie odczujesz w spadku kilogramów. Przygotuję Cię także na pewną pułapkę, bo duma z siebie i sukcesu poprzednich miesięcy szybko może Cię wpędzić w pokusę. Nauczę Cię, jak powrócić do codzienności, aby od czasu do czasu można było zjeść łakocie, ale tym razem już z dużą kontrolą i świadomością.

Efekt po miesiącu: Lepsze samopoczucie, więcej energii i bardzo pozytywne nastawnie do dalszej walki. Odczujesz znacznie mniejsze łaknienie na słodycze. Będziesz miała więcej energii. Spadną też kolejne kilogramy.

Ważne dodatki: Podpowiedzi, czym zastąpić węglowodany przetworzone i na koniec dostęp do testu wiedzy.